Paaritumistantsust ja voodimaadlusest

Navat, ma sattusin eelmisel reedel ööklubisse. Strandi täpsemalt. Jajaaa, ära naera seal midagi- mina ju vana “paadunud klubihunt”, eksole. 😛 Üritasin siin meenutada, et millal ma enne praegust korda ööklubisse viimati jõudsin ja tundub, et see võis olla äkki veebruaris. Na ei ole päris minu teetass see värk…

Ma ei viitsi pikalt seletada, mis asjaoludel ma sinna sattusin, niipalju ainult lühidalt moka otsast mainin, et kui ühte toredat seltskonda poleks olnud, siis ei oleks vaeva väärt olnud. Igatahes- nüüd on käidud ja mõneks ajaks nö “klubikõht täis”.

Jaah, a miks ma selles siis nüüd räägin? Vaata, alati kui ma klubisse satun, siis mingil hetkel satun ma vaatama, mismoodi inimesed tantsivad. Ja siis ma mõtisklen omaette, et mida nad selle tantsimisega siis väljendada võiksid tahta.

Näiteks: Seal on alati paar punti tütarlapsi, kes ringi moodustavad ja oma käekottidest sinna keskele suure hunniku teevad. Siis nad tiksuvad ringis nagu paganad oma riitusetule ümber. Mõnikord meenutab see ring mulle seda, kuidas kari mehi tööst vabal hetkel suitsunurka koguneb, sõõri moodustab ja siis ringi keskele sülitades vanu “lahinguratsu tegusi” meenutama hakkab. Käekottide asemel on seal küll mõne aja pärast suur süljejärv…

Aga jah, tütarlaste juurde tagasi tulles- aeg ajalt üritab keegi noormees sellesse pühasse ringi tikkuda, ilmselt sooviga omakorda rituaalse tantsuga see suur nõidus murda. Enamasti ei lähe see tal korda kuna tütarlapsed vahivad sel puhul lakke nagu 6-nda klassi lapsed klassiõhtul kui lähestikku tantsima peab. 😉

Enamasti tantsitakse klubis küll süsteemi “noormees ja neiu, moodustagem paar” järgi. Neid tegelasi on palju huvitavam jälgida kui seda eelnevalt kirjeldatud nõiariitust. Seepärast, et võrdelises koguses tarbitud alkoholikogusega hakkab üldjuhul ka tants huvitavamaks muutuma.

Kui alguses tantsitakse nagu aasta 1988 Urumarja spordilaagris, st: mõõdukas meetrine vahe noormehe neiu vahel, liikumine on vähem südi ja vähemjutukad tegelased üritavad tümpsu taustal lakke vaadates oma kõvaketast ragistades välja mõelda, millise unustamatu repliigiga tantsupartnerile veel rohkem kui oma tantsuoskusega muljet avaldada. Kahju, et tantsusaalid klubides na väikesed on: tore oleks uurida, kas varajasel ja kainel õhtutunnil moodustuksid ka 1988 aasta kohaselt tantsuplatsile rida poisslapsi ja rida tütarlapsi nende vastu… 😛

Aga- õnneks ei jää selline tantsumeetod kestma kogu õhtuks. Nagu öeldud- alkohol teeb oma töö. Mida kell hommiku poole, seda toredamaks lähevad tantsud. Jääb mulje, nagu jälgiks Fred Jüssi moodi mingit lindude paaritumistantsu.

Isane lind kekutab ümber emase linnu ja siputab oma sulgi. Klubis on isalinnu suled emaslinnu omadest küll vähem ilusad kui looduses, aga mõni mõis… Emane lind üritab vastavalt oma tärkava huvi(tuse) suurusele isalinnu paaritumistantsule vastata. Kui emaslinnul suurem huvi isaslinnu vastu tekib, siis üritavad mõlemad linnud endid võimalikult heast küljest näidata- palju aega ei ole ju ometigi mulje avaldamiseks jäänud, eksole 😀

Ja nii avastadki ise sarnast tantsu tehes end tegemas liigutusi, milleks sa ennast võimelisekski poleks pidanud. Mõned märkavad hämminguga, et kui nad kunagi enne pole suutnud spagaati visata, siis tantsuplatsil emaslinnule mulje avaldamiseks suudavad nad lisaks sellele veel iseendale ka kannaga üle selja vastu rinda taguda… Aeg-ajalt jääb ka mulje, nagu murtaks taolise tantsuviisiga rasket tööd teha.

Kui rahvast on palju, siis segunevad kõik need käe ja jalapaarid sinna üheks suureks toredaks puntraks, millest mõnikord isaslind ennast ja oma emaslindu veelgi julgema tantsuga välja üritab loovida.

Muidugi on üks huvitav nähtus tantsuplatsil veel ka see, kui keegi sinna salaja väheke haisvat peeru laseb. Siis näed, kuidas niigi kitsale tantsuplatsile tekib kiirelt meetrijagu vaba ruumi, mis liigub vastavalt haisu suunale nagu “laine” jalgpalliplatsil. Sealjuures teevad kõik näo, et nemad selles süüdi ei ole- ilmselt lasi diskor tossu.

Aga mul on selle paaritumistantsu kohta veel üks teooria. Ma ei saa seda küll päris enda omaks nimetada, kuivõrd esimest korda kuulsin ma vastavasisulist tähelepanekut ca 9a tagasi Kuld Lõvis sarnast vaatlust tehes ühe oma töökaaslase käest.

Nimelt: selle teooria kohaselt on täheldatav ilmselge seos tütarlaste tantsuoskuse ja nende seksuaalse aktiivsuse vahel. Ehk siis eesti keeles öeldes: mida graatsilisemaid ja julgemaid liigutusi tütarlaps tantsuplatsil teeb, seda suurem on tõenäosus, et ta ka voodimaadluses osav on. Ja mida puisemalt tütarlaps tantsib, seda passiivsem ta on.

Tundub, et teooria iva on selles, kuidas keegi ennast juba nö. paaritumistantsu tehes väljendada julgeb vms. Umbes nii, et kes on väljendusrikas tantsuplatsil, see ka seksutades väga igatsugu pseudoprobleemide üle ei põe. Najah, kui ma seda teooriat esimest korda kuulsin, siis tundus see mulle enamjagu tõene olevat. Praegu aega… ütleme siis nii, et sitta tantsijat segavad ka munad. 😉

Jaah, nüüd tekib siis kindlasti küsimus, et mida kuradit ma siis ise seal klubis ka tegin ja kas ma ise ka tantsisin? Loomulikul tantsisin, kuidas siis teisiti. Mu tallad välkusid tantsuplatsil nii nagu tahaksin ma oma taidlemisega põranda põlema süüdata. Minu käed käisid nagu veskitiivad ja hea, et neil teri otsas ei olnud, muidu oleks päid põrand täis olnud nagu kapsapõllul. Ühesõnaga, tegin kõike seda, mida eespool kirjeldatud ja seda oma kesisest tantsuoskusest hoolimata. Suled tahavad ju raputamist saada, muidu tolmavad veel ära, heh-heh.

Kuidas mul läks? Irww… kui isegi täpselt teaks… Aga, ütlemata tore oli üle tüki aja 😛

Advertisements

8 thoughts on “Paaritumistantsust ja voodimaadlusest

 1. laimsu 20. okt. 2008 / 6:46 p.l.

  Küll on seda mõnuz lugeda… nii Janke moodi

 2. Nahk 20. okt. 2008 / 11:08 p.l.

  hahaahaaaa 😀 tuleb tuttav lugu ette… Võga muhe ja mõnus lugemine 😉 Patsutan sulle õlale. “Hästi tehtud.”

 3. Nahk 1. dets. 2009 / 2:37 e.l.

  Pagan, lugesin jälle üle tyki aja ja ikka naeran. Tuleb meelde – ajab naerma 😀 Kusjuures, ülalkirjeldatu peab paika absoluutselt ka isaste seas. Kes ikka tantsuplatsil lammas, sellega pole voodis ka suuremat peale hakata.

 4. Mannu 10. dets. 2009 / 12:10 p.l.

  Hehee, mõnus lugemine.
  Nõustun viimase arvamusega täielikult! 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s