Parim dieet- pea loenguid!

Ärkad laupäeva hommikul Pärnus kell 6.45 teadmisega, et kl.10.00 pead sa Tallinnas loengut andma hakkama. 1o akadeemilist tundi ilma lõunapausita. Kiire dush, pakid vööri ja minekit. Jõudes Märjamaale, rebid bensiinijaamast hommikusöögiks frankfurteri ja kakao.

Pool 10 oled koolis, paned oma oma kola üles, tood paar topsitäit vett ja hakkad täpselt kell 10 peale. Pooleteise tunni kohta kulub ära täpselt 2x100ml tops vett. Vahetundide ajal käid veevarusid täiendamas. Umbes pool 1 paiku hakkab kõht tühjaks minema, suurendad vee kogust kolmele topsile. Kell 13.45 lõpetab esimene grupp, teine grupp passib juba ukse taga, et kell 14.00 oma osa saada. Jõuad vastata kiirelt paarile tudengi murele, varustad ennast uuesti veega ja alustad uuesti.

Kell 14.45 paiku hakkab kõht korisema, alguses vaikselt, hiljem juba kõvemini. Kell 15.40 paiku koriseb ta juba nii kõvasti nagu taoksid purjus soolikad su sees kaarte ja vaidleksid samal ajal millegi üle. Loodad, et tudengid seda korinat ei kuule.

17.00 paiku sööd kiirelt ühe glükoositableti, et veresuhkurt normis hoida, vastasel korral hakkab pea jubedalt valutama. Suurendad vee kogust neljale topsile tunnis.

Kell 18.00 lõpetad, sööd veel ühe glükoositableti ja sööstad autoga Pärnu poole. Märjamaal sööd hilist lõunat, mis koosneb veel ühest frankfurterist ja pudelist veest.

Koju jõuad 20.00 paiku ja sööstad nagu Namiibia näljahädaline külmkapi poole. Avad selle ja avastad- raisk, külmkapp on nii tühi, et isegi hiir on ennast näljast ülesm poonud… 😛

Advertisements

3 thoughts on “Parim dieet- pea loenguid!

 1. ninataga 17. nov. 2008 / 6:13 p.l.

  Kui külmkapp oli töökorras, siis pole ju lugu…
  Väike naha maha võtmine gerberiga pole probleem ja üks õige mees …eriti, kui on näljalaagri kogemus. Kui pole, siis ehk oleks aeg sellele mõelda, kui sellised olukorrad tekivad, kuluks ehk ära …
  Seega, lahendamatuid olukordi pole ja kui need peaks tekkima, siis lahendatakse olukord jooksvalt 😀

 2. Janke 17. nov. 2008 / 7:04 p.l.

  Jooksvalt lahendataksegi- joostes poodi ja tagasi. Kusjuures taktsammus joostes… 😛

 3. ninataga 17. nov. 2008 / 7:57 p.l.

  Just, vahepeal paar lõuatõstet ja kätekõverdust?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s