Ei ole kadunud, ei ole…

Jah, ei ole kadunud, kuigi olen teises maailma otsas…kui just Eesti poolt vaadata. Siit, kus mina olen, oled muidugi sina teises maailma otsas. Ja mina olen juba nädal aega Mehhikos vedelenud. Vedas mul- sain veebruari lõpus mingi ultrasoodsa pakkumise: edasi-tagasi ots 5533 krooni+Helsinki ots juurde. Ei olnud seal pikalt musitada ja mõelda midagi- niikuinii oli puhkus tulemas ja siin ma siin nüüd olen.

Nädal aega ei ole eriti inernetile pihta saanud, ütlemata hea oli. Täna võtsin oma iGoogle lahti ja palju õnne- nuttu ja hala kõik need uudised täis. Panin kiirel kinni, ei viitsi siin päikese all selle sodiga ennast vaevata.

Ilm on kuradima soe- iga jummala päev mingi 30 kraadi, laubalt nahka tuleb juba kui kurat. Igatsugu maiade varemetest a la “tsiiiitsen iiiitsa” on koblakas ees, nüüd baialatame niisama mööda linnu ja randu. Kariibi mere  turismilõksudes käisime ka tiiraka ära, aga viskasime kiirelt varvast- ei olnud meie jaoks. Maa on ikka lahmakas, annab ikka autoga rassida. Ilusaid miisusid otsi siin tikutulega taga, mul juba arvestuski tehtud- nädalaga olen näinud tervelt 8 ilusat miisut, kes Eesti miisudega võrrelda annaks. Ülejäänud on… nah, ütleme siis, et teistsugused 😉 Aga komejanti on  ka üksjagu saanud…  sellest kriban täpsemalt reisikirjeldustena siis kui tagasi jõuan. Ehk siis- millalgi järgmisel nädalal. Seniks aga nautige all olevat merd. Hoiatus: pead ei tasu vee alla pista ja vett suhu ahmida- paganama soolane on, paneb silmad kipitama… 😛

Nagu kohalikud tšutšmõkid siin ütlevad: Adios!

meri2

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s