“Tantsime terviseks!” ehk Ööklubiliste välimääraja

babeÖöklubi on nagu džungel- mine tea, mis ohud sind seal ees ootavad. Sarnaselt kõrtsile võib ka siin kõiksugu erinevaid isendeid kohata. Vahe seisneb selles, et kui kõrtsides on enamasti sellised tavalise sulg-, -karv ja riidekattega kaetud fauna esindajad, siis ööklubides võib kohata oluliselt värvikamaid tegelasi. Selleks, et erinevate liikide vahel vahet teha, võib abiks olla käesolev välimääraja.

1. Lakipeaga kulturist on kõige tõenäolisemalt klubisse tulnud otse jõusaalist. Sellise tüübi tunned sa eelkõige ära tema puuraidumiskirve sarnase terava lauba, musklis keha ja  juukselakist või -želeest läikiva soengu järgi. Kõige kauem võtabki lakipeal aega soengu sättimine, sest iga karv peab vaatama ise suunas. Ja ainuüksi juba sellise soengu sättimine võtab jõusaali peegli ees terve õhtupooliku. Tavaline on seejuures ka olukord, kus sealsamas  lakipead omavahel peegli pärast käsikähmlusse asuvad. Lakipea arvates on parim viis miisude lantimiseks ürgmehelik “nuiaga pähe ja lohistan sind koopasse” meetod. Tantsuplatsil üritab selline tüüp alati spagaati visata, see viitab ilmselt liigsele Jean-Claude van Damme filmide vaatamisele.

2. Ehmunud napsimees ei tea ise ka, millistel asjaoludel ta siia sattunud on. Ilmselt on tegu tema sõprades, kes kõrtsis peale kaheksandat õllet otsustasivad “teeme täna midagi teistsugust- jee, mingem kluppi!” Über-minides aplad miisud on tema jaoks küll kenad vaadata, aga vali muusika, kallid joogid ja kahtlased turvamehed ei ärata temas erilisi süvendatud tundeid. Ehmunud napsimees istuks parem rahulikumas paigas ja ajaks “törts töömehejuttu”. Tantsimisest viilib ta alati ära, tavapäraselt viitega “vanale spordivigastusele” või “pigistavatele kingadele”. Juhul, kui kellelegi õnnestubki teda tantsuplatsile tirida, siis tantsib ta seal nagu 6-b poiss klassiõhtul- meeter maad miisust eemal, pilk laes.

3. Jahimees on kindel, et just teda kõik maailma aplad miisud tahavad. Ebakindlamatel hetkedel vaatab ta korraks peeglisse, lisab näole pruunistavat päikesekreemi, valab ennast üle lõhnavate õlidega ning harjutab peeglis ees macho– naeratust ja olekut. Klubis olles jälgib ta kõiki miisusid nagu Terminaator vaenlase jahil– mõõdab ja võrdleb miisude strateegilis-taktikalisi andmeid, võimalikku lähenemis- ning äralohistamistaktikat ja hilisemaid eemaldumisvõtte versioone. Jahimees on veendunud, et piisab ainuüksi tema originaalsusest pakatavast lausest “Õu, mis teed?”, kui  juba kõik miisud jalgevahe lirtsudes tema poole tormavad. Tantsuplatsil harrastab see tegelane  Dsastin Timberleiki sarnaste tantsuliigutuste tegemist- parematel päevadel taidleb nii, et kuiva laudpõranda puhul võiks see kindla peale süttida.

4. Vaikne miisu on tulnud klubisse selleks, et tantsida. Või nah-  ära iial ütle iial- esialgu tantsida. Kuivõrd tema oma mees istub parema meelega kõrtsis, siis on ta kaasa vedanud karja endasuguseid ja nüüd moodustavadki nad põrandale ringi, et seal õhtu otsa tuimalt tiksuda.  Justnimelt tiksuda, sest nad teevad terve õhtu tantsuplatsil sama liigutust: “kerge pööre puusaga ja jalg ette,  kerge pööre puusaga ja jalg taha; kerge pööre puusaga ja teine jalg ette, kerge pööre puusaga ja jalg taha”. Juhul, kui nad kuidagi teistmoodi peaks seal liigutama, siis ilmselt ei saaks nad öö otsa suure meelehärmi tõttu magada. Mingisugusel kummalisel kombel ei meeldi neile, kui purjus jorsid sinna ringi tungivad ja sellest nõiatantsust osa tahavad saada.

5. Aktiivse klubibeibe tunned sa ära väljakutsuva käitumise ja riietuse järgi. Tavaliselt on ta juba  kodus manustatud alkoholist mõnusas konditsioonis ja sellest tulenev energia vajab igatepidi väljaelamist. Kindlaks indikaatoriks, et tegu on aktiivse klubibeibega on “äää” ja “väää”-lõpulised laused stiilis “Mismõttes, äää?”. Kirjeldatud beib on veendunud, et tal on põhiseaduslik õigus sellele, et talle meeste poolt alati välja tehakse.  Üsna tavaline on vaatepilt, kus aktiivne klubibeib astub ehmunud napsumehe juurde ja ütleb oma kilomeetriseid ripsmeid volksutades: “Kuule, sa ju  kindlasti tahad mulle  ühe suure margariita osta, onjö ää?” Teinekord, üle keskmise napsusena, võib juhtuda, et taoline miisu šokeerib silmahakanud jahimeest või lakipead, astudes talle ligi ja öeldes “Rebi mind rinnust, oo uljas prints!” või siis “võta mind sülle, ilus poiss!” Tantsuplatsil möllab aktiivne klubibeib nagu talumees vikatiga keset heinamaad- suure kaarega liigutused võivad nii mõnegi põrandale pikali paisata.

Ehk pakuvad huvi ka lood

“Võtame terviseks!” ehk Baarikärbeste välimääraja”

“Paaritumistantsust ja voodimaadlusest”

“Silmaseksi tehes tähtede poole”

Pildi leiad SIIT.

Advertisements

4 thoughts on ““Tantsime terviseks!” ehk Ööklubiliste välimääraja

  1. Merily 28. sept. 2009 / 11:52 p.l.

    Megahea lihtsalt :D:D:D:D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s