Janke ütles “Saagu meem!” Ja meem sai.

Kui inimesel on igav, siis hakkab ta igasugu lollustega tegelema. Sõdurid ikka imestavad, miks neil “mõttetutena tunduvaid ülesandeid teha lastakse”. Ehh, eks ikka seepärast, et nad “mittemidagitegemisega” lollusi tegema ei hakkaks. Najah, nii ehk naa- Janke sõitis eile järjekordset Tallinn-Pärnu otsa ja tal oli kuradima igav. Ja kuidagi sattus ta oma blogi peale mõtlema… Ja siis tuli tal see meemamine meelde. Ja siis mõtles ta “Saagu või sitem, aga ma teen ka meemi…ainult et: mis meemi?”. Plaadilt tuli parasjagu hea laul, mis suu matsuma ja jala tatsuma pani. Seega jõudis Janke otsusele “Meem saagu muusikateemaline”.  Nah, et erinevat head muusikat isekeskis tutvustada või miskit. Ja siin seesinatsene meem siis nüüd on.

Heaks võid võtta, pahaks võid ka panna, reeglid on sellised:

1. Vasta all olevale kolmele küsimusele nii nagu heaks arvad. Mida põhjalikumalt, seda uhkem. Hea kui lingid jutuubi või kuhu tahes, et näidiseid kuulata saaks.
2. Anna 3-le kolmandas punktis nimetatud blogipidajale meemi “teatepulk” edasi ning teavita neid meemis osalemisest näiteks nende kommentaarilahtrisse. Või helistades kui numbrit tead. Või kolme lõdva tulbi, nukra naeratuse ja tordiga ka külla minnes.
3. Meemi saanud blogipidaja kopeerib reeglid ja lingitab talle meemiulatanud blogi ja annab tuld, nii et rägastikus tuli taga.

Küsimus 1: “Kui sa saaksid vabalt valida kõikide maailma muusikute ja ansamblite seast, siis kes võiks sinu pulmas esineda ja millist lugu sa nende esituses kindlasti kuulda tahaks (ei pea nende enda laul olema, võivad coveri teha)?

Küsimus 2: “Millist laulu sa iseenda matusel kuulda sooviks ja miks?”

Küsimus 3: “Leia kolm blogijat ja põhjendades muusikavalikut seosta neid mingisuguse ansambli, plaadi või lauluga ning ulata neile teatepulk edasi.”

Oolrait, ise küsin, ise vastan:

1. Flogging Molly peaks päris lõbus olema. Ja pruutpaari avatantsuks võiksid nad rahuliku meelega coverdada Goo Goo Dolls`i lugu “Iris”. Eestimaalt kõlbaks sama kohta ainult Untsakad täitma.

2. Shout Out Louds “Tonight I have to leave it” peaks piisavalt märku andma, et “Oli tore, aga aeg on sealmaal. Seega: nutt ja hala jätta, parem võtame maailma auks, mis täis imesid ja sekeldusi!”

3. e. on Eesti ühe parima indie-bändi Id_rev laul “Anna mulle oma valu” e. tead ju küll…”kiu-kiu, ving ving”, irwww…

Kroku asju lugedes tuleb vägisi The Pogues meelde… Mõlema puhul venib vunts kohe viiesaja peale (a.k.a suu venib kõrvuni) ja samas tekib vastupandamatu isu kiire õlu (või kuus) ära lahendada.

Na Dr.Zoidberg on ilmselgelt System of a Down`i kõik vanemad plaadid. Need, kus peale kahekümneminutilist kuulamist tunned sa ennast heas mõttes läbi klopituna ja tunned, kuidas ka su enda mõtlemine hullu tahaks panema hakata. Paraku võimed ei luba, heh heh…

4 thoughts on “Janke ütles “Saagu meem!” Ja meem sai.

  1. kroku 27. jaan. 2010 / 10:03 p.l.

    will do.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s